За спробу вчинити розкол у парафії села Фарбоване священника Євгенія Зотова звільнено з посади настоятеля та заборонено у священнослужінні

Згідно з указом митрополита Бориспільського і Броварського Антонія від 11 травня 2021 року ієрея Євгенія Зотова звільнено з посади настоятеля парафії на честь Успіння Божої Матері с.Фарбоване Яготинського району Київської області та з посади настоятеля (за сумісництвом) парафії на честь святих апостолів Петра і Павла с.Богданівка Яготинського району Київської області.

Слідуючим указом правлячий архієрей за порушення 10, 11 та 39-го правила святих Апостолів, 2-го правила Антіохійського собору, за ухилення у розкол і грубе порушення присяги священнослужителя, заборонив священника у священнослужінні без права причастя Святих Христових Таїн. Про це повідомляє прес-служба Бориспільської єпархії.

За попередньою інформацією священник Євгеній Зотов всупереч бажанню більшості парафіян оманливим шляхом, утворивши з нецерковних громадян нову релігійну десятку, намагався ініціювати перехід релігійної громади на честь Успіння Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви села Фарбоване у підпорядкування “ПЦУ”.

Члени релігійної громади с. Фарбоване провели свої Парафіяльні збори, на яких вирішили не змінювати конфесійної приналежності та залишитись у лоні Української Православної Церкви під омофором Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського і всієї України. Тобто переходу релігійної громади на честь Успіння Пресвятої Богородиці с. Фарбоване Української Православної Церкви до “ПЦУ” не відбувалось.

Більш того, парафіяни засудили дії отця Євгенія та попросили правлячого архієрея призначити нового настоятеля.

Просмотров: (5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *