В Кутах на Тернопільщині освятили новий храм, збудований замість захопленого (відео)

Громада храму УПЦ, захопленого УПЦ КП, висловлює вдячність благодійникам, які в короткі терміни допомогли збудувати новий храм.

12 липня 2019 року, завдяки допомозі небайдужих спонсорів, у свято Петра і Павла, в селі Кути Шумського району Тернопільської області відбулося освячення новозбудованого храму на честь святої праведної Анни.

Чин освячення звершив митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій і 18 священників з Кременецького та Лановецького районів та з Києва.

Як повідомив СПЖ настоятель громади протоієрей Ігор Кушнірук, після завершення богослужіння владика Сергій вручив нагороди спонсорам, які вклали значні кошти в будівництво храму, і в короткий термін, за півтора року, допомогли громаді УПЦ перейти з військового намету, який був тимчасово пристосований для богослужінь, в новий храм.

«Настоятель храму, староста і вся православна громада храму висловлює найщиріші слова подяки Благодійному фонду “Фавор”, і всім, хто взяв участь в будівництві храму», – сказав священнослужитель.

У будівництві храму допоміг благодійний фонд «Фавор», зусиллями якого за півтора року вдалося зібрати гроші і на приватній земельній ділянці спорудити нову церкву. Поки не стали демонтувати і намет, в якій віруючі раніше збиралися на молитву, — у ньому все ще залишаються деякі ікони.

Нагадаємо, УПЦ КП захопила храм святої праведної Анни у 2015 році, при цьому рейдери подали позов з вимогою визнати недійсними документи громади канонічної Церкви.

15 лютого 2018 року після тривалої тяжби Касаційний господарський суд в складі Верховного Суду України виніс вирок на користь громади УПЦ села Кути Шумського району Тернопільської області. Але рішення суду ніхто так і не виконав, тому віруючі почали будівництво нової церкви.

Просмотров: (71)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *