Керуючий Овруцькою єпархією підтримав вірян села Рижани, які попри ухилення їх настоятеля у розкол, лишилися вірними своїй Церкві

9 лютого 2020 року молитовно підтримати парафіян громади УПЦ села Рижани Хорошівського району Житомирської області, які потерпіли внаслідок розколу після створення в Україні «ПЦУ», приїхав митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон. Керуючий єпархією очолив Божественну літургію та подякував усім за вірність канонічній Українській Православній Церкві, на чолі з Предстоятелем Блаженніший Митрополит Онуфрій. Про це повідомляє прес-служба Овруцької єпархії.

Попри прикрі події, що склалися в селі Рижани, більшість православних християн села не побажали йти у розкол за забороненим у служінні їх колишнім настоятелем о. Віктором Опанасюком та засвідчили свою вірність канонічній Церкві. Віряни вирішили молитися з канонічним священником Герасимом в облаштованій хатині та залишитися в  УПЦ.

Митрополит Віссаріон приїхав молитовно підтримати парафію, яка вже рік твердо стоїть у вірі, попри те, що втратила свій храм та була зраджена настоятелем.

Просмотров: (16)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *