Запорізький суд залишив в силі вирок убивці сторожа храму УПЦ в Мелітополі

12 лютого 2020 року Запорізький апеляційний суд розглянув клопотання одного з убивць сторожа храм святого великомученика Пантелеймона в Мелітополі про перегляд вироку, і відхилив його, повідомляє «Verge».

Засуджений на 14 років вбивця просив зменшити покарання, яке вважав занадто суворим.

Колегія суддів його аргументи до уваги не взяла: апеляційну скаргу не задовольнили, і вирок в силі.

Нагадаємо, 19 червня 2018 року двоє чоловіків проникли на територію храму, завдали численних ударів охоронцеві, заволоділи майном та зникли з місця злочину. Від отриманих тілесних ушкоджень охоронець 1951 року народження помер в лікарні. Злочинці були затримані. Ними виявилися раніше судимі 38-річний та 32-річний місцеві жителі.

Зловмисники проникли на територію храму, щоб пограбувати його. Охоронця чоловіки били дерев’яними палицями і руками. З території храму викрали близько 700 гривень, велосипед і мобільний телефон.

За результатами судового розгляду один зі злочинців визнаний неосудним і направлений на примусове лікування із суворим наглядом.

Вироком Мелітопольського міськрайонного суду від 1 листопада 2019 року другий вбивця був засуджений до 14 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

В апеляційній скарзі вбивця просив замінити статтю, згідно з якою він був засуджений. Він заявив, що не мав наміру вбивати сторожа, тому судити його повинні були за нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Просмотров: (12)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *