ВРЦіРО висловила застереження щодо співпраці в рамках «Партнерства Біарріц»

Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій виступила проти завдань міжнародного «Партнерства Біарріц», серед яких – популяризація абортів серед дівчат та просування гендерної ідеології, зокрема в школах, повідомляє сайті ВРЦіРО.

У письмових зверненнях Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернула увагу Президента України та Прем’єр-міністра, що держави-засновники «Партнерства Біарріц» у власних країнах зовсім по-іншому тлумачать поняття «гендерної рівності», розуміючи під ним не відсутність дискримінації за ознакою статі, а введення гендерної ідеології, яка вважає нормою самостійний вибір людиною своєї «гендерної ідентичності».

Релігійні діячі відзначають, що рішення уряду про членство в міжнародному «Партнерстві Біарріц» було прийнято без належного громадського обговорення, що викликає занепокоєння у вірян різних конфесій щодо змісту та обсягу взятих на себе Україною міжнародних зобов’язань.

Рада Церков звертає увагу керівництва держави на те, що тлумачення понять «гендер» і «гендерна рівність», якими користується Стамбульська конвенція і міжнародне «Партнерство Біарріц», суперечить визначенню гендерної рівності в Законі України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

ВРЦіРО звертає увагу, що «зараз в деяких країнах Західної Європи мають місце негативні приклади такого роду гендерної політики, коли в школах замість концентрації уваги на отримання навичок, необхідних для відповідального дорослого життя і освоєння професії, учні довгий час роздумують, який “гендер” їм вибрати, попри їхню природну стать».

«Як наслідок, популяризація довільної гендерної самоідентифікації серед дітей та молоді призводить до збільшення випадків захворювання гендерною дисфорією, психічними розладами статевої ідентичності», – йдеться у зверненні.

Просмотров: (7)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *