Глава партії «Слуга народу» пояснив, чи підтримає його фракція законопроект Порошенко, що дозволяє заборону УПЦ через суд

Глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко розповів “Стране” чи партія Президента голосуватиме за законопроект лідера “Євросолідарності” Петра Порошенка (під яким підписалися й “Слуги народу”) про можливість заборони релігійних організацій через суд.

Олександр Корнієнко відповів, що за проект Порошенко може і не буде голосувати, але за якийсь схожий – цілком.

“Якщо мова йде про, так званий закон, закон про “колаборантів”, то у нас є альтернатива і там точно немає про релігійні організації, я його читав. Якщо це закон про інформаційну безпеку, то думаю, щодо нього теж буде альтернатива. Щодо всіх ініціатив партії “Європейська солідарність”, у нас, швидше за все, будуть альтернативні законопроекти. Основні підписують наші депутати, це правда, але ми, напевно, будемо говорити про альтернативні й шукати консенсус в комітеті, можливо, робити комітетську версію. Тому що ми виходимо з того, що ті проекти, які пропонують колеги, в чомусь нас не влаштовують. Тому ми будемо пропонувати свої подібні проекти”, – заявив Глава партії” Слуга народу “.

Просмотров: (39)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *