Митрополит Вінницький Варсонофій відвідав вірян двох парафій, у яких відбрали храми

Митрополит Вінницький і Барський Варсонофій відвідав релігійні громади на честь свт. Миколая Чудотворця села Шевченково Барського благочиння Вінницької області та святого князя Олександра Невського у місті Вінниця, у яких прихильники “ПЦУ” відібрали храми. Про це повідомляє прес-служба єпархії.

Храм на честь свт. Миколая Чудотворця у парафії був захоплений в грудні 2018 року. На  момент захоплення храму його настоятелем був покійний протоієрей Василій Сабов (+2019), який служив в ньому 12 років. Відтепер тимчасово опікуватись релігійною громадою буде протоієрей Георгій Холод.

Владика зі священиками звершив молебень “перед початком доброї справи”.

Зазначається, що віряни бажають молитись у своєму храмі, однак, на відміну від представників “ПЦУ”, не захоплюють його силою. З благословіння митрополита Варсонофія, парафіяни молитимуться поруч із храмом. Керуючий єпархією побажав жителям села Божої допомоги у їх стоянні за канонічну Церкву та роздав іконки з архіпастирським благословінням.

У грудні 2018 року релігійну громаду УПЦ на честь святого князя Олександра Невського вигнали з храму за відмову переходити в “ПЦУ“. Віряни на чолі з протоієреєм Віктором Парандюком на початку червня 2019 року придбали у Вінниці будинок для звершення богослужінь, вкінці липня того ж року, в день пам’яті св. рівноапостольної Ольги, була звершена перша Літургія.

Настоятель храму разом з помічниками протягом двох років працювали над облаштуванням нового приміщення храму, на парафії відновилась недільна школа. Наразі планується розширення алтаря.

Просмотров: (4)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *