У Вінниці відспівали клірика, який перед смертю покаявся в розколі

26 лютого 2020 року священнослужителі Вінницької єпархії звершили чин відспівування протоієрея Степана Синюка, який помер на 78-му році життя, передає  прес-служба єпархії.

Відспівування очолив протоієрей Сергій Виговський.

Як повідомляють в єпархії, покійний священник покаявся за ухилення в розкол, і за кілька місяців до смерті повернувся в лоно канонічної Української Православної Церкви.

Протоієрей Степан Синюк відійшов до Господа на 78-му році життя після важкої хвороби.

Отець Степан народився 10 січня 1943 року в с. Дзигівка Ямпільського району в сім’ї священника. Навчався в Одеській духовній семінарії і в Московській духовній академії. У 1969 році був висвячений в сан диякона 20 червня 1971 року – в сан священника. Проходив пастирське служіння на парафіях Одеської та Донецької єпархій. У 1977 році був переведений до Вінницької єпархії, служив штатним священником, а потім настоятелем в тодішньому кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці. Був першим настоятелем відродженого Свято-Преображенського кафедрального собору у Вінниці (з 1 листопада 1990 року), потім – штатним священником. У 2010 році був почислений за штат.

Просмотров: (28)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *