На все готове: в храмі УПЦ в Сусвалі «ієрарх ПЦУ» провів «богослужіння»

Різдво-Богородичний храм, громаду якого незаконно перереєстрували в ПЦУ 26 березня 2019 року, передали в розпорядження розкольників.

29 лютого 2020 року, після більш ніж 11 місяців боротьби громади УПЦ у волинському селі Сусваль за її храм, у церкві Різдва Пресвятої Богородиці провів «богослужіння» місцевий представник “ПЦУ” “єпископ” Володимир-Волинський і Турійський Матвій. Про це повідомляє СПЖ.

Фотографії цієї події опублікував на своїй сторінці в Facebook помічник народного депутата України по округу № 19 Ігоря Гузя Андрій Бокоч.

Раніше нардеп оголосив, що особисто бере під свій контроль «передачу» храму від громади УПЦ активу “ПЦУ”. Незабаром після цього стало відомо, що у претендента на храм, «священника» ПЦУ з сусіднього села Сергія Мисана, несподівано згоріла машина. І хоча до цього інциденту в поліції заявляли, що спірний храм у Сусвалі буде опечатаний до рішення суду, рішенням «круглого столу» за участю правоохоронців та чиновників обласного рівня будівлю було вирішено віддати ПЦУ.

Громаду УПЦ в Сусвалі перереєстрували на користь розкольницької церковної структури рішенням голови Волинської ОДА 26 березня 2019 року. Парафіяни відстоювали свою власність і подали до суду, оскаржуючи перереєстрацію.

14 лютого 2020 року актив ПЦУ зробив запас інструментів для злому і джерелом живлення і зламав двері на опечатаному храмі.

25 лютого в присутності поліції в храмі зробили опис майна, нажитого працями і засобами витісненої рейдерами громади УПЦ, що залишилася у складі канонічної Церкви всупереч тиску влади та реєстрації фальшивого протоколу територіальних зборів.

Просмотров: (31)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *