Парафії Буковини, які відстоюють свої храми, відзначили престольне свято в день Успіння Богородиці

28 серпня 2020 року, в день Успіння Пресвятої Богородиці, на парафіях сіл Михальча, Горошівці та Васловівці Чернівецької області, які постраждали від рейдерства прихильників “ПЦУ” та другий рік поспіль відстоюються свою віру цілодобовими молитовними стояннями, було звершено святкові Божественні літургії в престольне свято. Про це повідомляє пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії.

Радість свята до храмів УПЦ сіл Михальча, Горошівці та Васловівці прибули розділити священнослужителі та числені віряни.

“Парафії, які відзначають своє престольне свято в день Успіння Пресвятої Богородиці, показують твердість віри, любові та християнського подвигу, відбудовуючи та відстоюючи свої святині”, – наголосили в єпархії.

Віряни парафії УПЦ на честь Успіння Божої Матері села Михальча вже другий рік поспіль зустрічають своє престольне свято на подвір’ї біля закритого храму у цілодобовому молитовному стоянні, оскільки прихильники “ПЦУ” не дають можливості молитись у церкві.

Громада УПЦ на честь Успіння Божої Матері села Горошівці, яка на чолі з настоятелем 12 серпня завершила будівництво куполу та дах для тимчасового храму замість захопленого, також підносила молитви в день престольного свята.

Віряни парафії УПЦ на честь Успіння Пресвятої Богородиці села Васловівці теж другий рік поспіль зустрічають своє престольне свято у цілодобовому молитовному стоянні.

Просмотров: (3)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *