На Волині у с. Брониця єпископ Афанасій звершив чин закладки храму, який будуватимуть замість захопленого

8 листопада 2020 року  вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив Чин закладки нового храму на честь Ікони Божої Матері “Скоропослушниця” у селі Брониця Камінь-Каширського району Волинської області. Про це повідомляє пресслужба єпархії. 

Преосвященнішому владиці цього дня співслужили благочинний Олексіївського округу прот. Богдан Андрійчук, настоятель храму ієрей Назарій Приймак та клірики Волинської і Володимир-Волинської єпархій УПЦ.

Владика освятив хрест, наріжний камінь, фундамент майбутньої будівлі та заклав пам’ятну капсулу.

На порозі майбутнього храму владику зустрічали учні недільної школи, яка у цьому році розпочала навчання при храмі.

У фундамент були закладені також мощі убієних мучеників із Лаври Савви освященного зі Святої Землі, а також камінці з Єрусалиму, Гори Афон і з Мір Лікійських від мощей святителя Миколая.

На завершення Архіпастир побажав настоятелю громади та парафіянам допомоги у подальших трудах.

Нагадаємо, що минулого року цю релігійну громаду позбавили права молитись у своєму храмі, передавши його громаді “ПЦУ”. Після захоплення храму віряни разом з настоятелем стали збиратися на молитву в приватному будинку. Згодом парафіяни побудували тимчасовий храм, у якому зараз і збираються на молитву, і вже активно розпочали будівництво типового кам’яного храму.

Просмотров: (10)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *