Митрополит Антоній заклав капсулу в будівництво храму в Погребах, де у парафії УПЦ відібрали церкву

21 травня 2021 року, в день пам’яті святого апостола Іоанна Богослова, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній заклав капсулу в будівництво храму на честь преподобного Лаврентія Чернігівського у с. Погреби Першого Броварського благочиння в Київській області. Про це повідомляє прес-служба Бориспільської єпархії.

Парафія на честь преподобного Лаврентія Чернігівського була утворена по благословенню митрополита Бориспільського і Броварського Антонія після того, як місцеві нецерковні активісти незаконно відібрали Свято-Успенський храм у релігійної громади у 2019 році.

Не дивлячись на випробування, православна громада, яка була позбавлена можливості молитися у своєму храмі, не розпалася, але продовжує жити парафіяльним життям. У тимчасово облаштованому під храм приміщенні, регулярно звершуються уставні богослужіння, церковні таїнства, звучить проповідь Слова Божого. Оновлена православна громада придбала у селі земельну ділянку на якій, із благословення правлячого архієрея і спільними зусиллями, почала будівництво нового храму.

21 травня митрополиту Антонію співслужили благочинний Першого Броварського благочиння – протоієрей Олександр Левчук, настоятель храму – протоієрей Олексій Носенко та священнослужителі Бориспільської єпархії.

На завершення Високопреосвященніший владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом та подякував настоятелю, парафіянам та благодійникам будівництва храму за вірність Українській Православній Церкві.

Просмотров: (3)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *