Парафії у волинських селах Сусваль та Четверня, у яких прихильники “ПЦУ” захопили храми, розпочали будувати нові

На Волині в селі Сусваль Володимир-Волинського району та в селі Четвертня Маневицького району релігійні громади, у яких прихильники “ПЦУ” захопили храми, почала будувати нові й просять молитовної та фінансової підтримки. Про це повідомляють сайт СПЖ та благодійний фонд «Фавор».

У селі Сусваль фундамент майбутньої церкви віруючі підготували менш ніж за тиждень, а 7 вересня 2021 року на місце будівництва підвезли перші блоки.

Як розповів настоятель релігійної громади отець Богдан Гнатюк, майбутній храм будують на честь ікони Божої Матері «Семистрільна» («Пом’якшення злих сердець»). З цим образом люди виходили відстоювати свій перший храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці, який в результаті річного протистояння, за допомогою влади, забрала собі “ПЦУ”. В один із днів прославлення ікони «Семистрільна», в неділю першу після П’ятидесятниці, в цьому році громада вже збиралася як на престольне свято.

Бажаючі підтримати будівництво нового храму Володимир-Волинської єпархії УПЦ можуть перерахувати кошти на карту номер 4149 4390 4958 3291 (Гнатюк Богдан Миколайович, +380986231143) або надати іншу підтримку постраждалій громаді.

Нагадаємо, парафію УПЦ у с. Сусваль незаконно перереєстрували на користь “ПЦУ” 26 березня 2019 року, перереєстрація була оскаржена в суді. 31 січня 2020 року рішенням правоохоронців храм був опечатаний до розв’язки конфлікту в суді. 14 лютого 2020 року близько 21:30 вечора група рейдерів з “ПЦУ” з підготовленими заздалегідь інструментами, замками, болгаркою і генератором зламали вхід на територію Різдво-Богородичного храму. В результаті влада вирішила передати храм “ПЦУ”.

Просмотров: (9)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *