На Рівненщині вандали звершили наругу над могилою священика, який боровся з “ПЦУ”

У ніч із 5 на 6 грудня 2021 року невідомі вандали осквернили могилу покійного настоятеля Преображенського храму Поліської єпархії у селі Кураш Дубровицького району Рівненської області протоієрея Василія Іваничка. Зруйновані надгробки виявили місцеві жителі, які поверталися після недільного богослужіння.

«Найбільше було зруйновано могилу священика Василія Іваничка, який 30 років був настоятелем храму на селі, – розповіла Тетяна Стельмах. – За нашими спостереженнями, на цвинтарі орудували в нічний час, інакше б люди помітили, що тут відбувається щось погане».

Місцеві жителі викликали правоохоронців, за фактом наруги над могилами слідчі розпочали досудове розслідування.

Нагадаємо, що церкву УПЦ у селі Кураш прихильники “ПЦУ” рейдерським способом захопили два роки тому, у 2019. «Незважаючи на великий тиск прихильниками так званої «ПЦУ» та радикально налаштованих молодчиків, які за участю бувшого голови Дубровицької райдержадміністрації М.М.Петрушко злочинним рейдерським методом відібрали Храм у парафіян УПЦ, отець Василь не зрадив віру, не перейшов у розкольницьке угрупування та лишився вірним Матері Церкві. Будучи вірним канонам Православної Церкви, переніс багато гонінь, знущань та принижень, що підірвало здоров’я священника та стало причиною його передчасної смерті», — повідомляли в єпархії. Наразі релігійна громада УПЦ звершує богослужіння у старому будинку настоятеля, чию могилу зруйнували вандали.

Фото СПЖ

Просмотров: (19)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *