У Малих Дорогостаях на Рівненщині освятили новий храм замість захопленого “ПЦУ”

25 грудня 2021 року, в день пам’яті святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського чудотворця, у Рівненській єпархії в с. Малі Дорогостаї освятили новий  храм на честь свт. Спиридона Триміфунтсьского, збудований замість захопленного прихильниками “ПЦУ”, повідомляє прес-служба Рівненської єпархії.

Чин освячення Божественну літургію в новоосвяченому храмі звершив єпископ Рівненський і Острозький Пимен. Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Єгоров, благочинний Млинівського округу протоієрей Василій Іванейко, настоятель храму священник Олександр Ящук та численне духовенство.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія було нагороджено священнослужителів Млинівського благочиння: протоієрея Миколая Боровського – митрою, протоієрея Петро Набочук та настоятеля храму священника Олександра Ящука – хрестами із прикрасами.

За богослужінням піднесли особливі прохання про припинення епідемії коронавірусу, про одужання хворих та Божу допомогу лікарям.

Після завершення Літургії було звершено заупокійну літію на могилі спочилого Млинівського благочинного протоієрея Андрія Іванейка.

Просмотров: (17)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *