У Житомирській єпархії в с. Левків освячено новий храм, збудований замість захопленого «ПЦУ»

25 грудня 2021 року у Житомирській єпархії в с. Левків було освячено храм на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця», збудованого замість захопленого представниками «ПЦУ», повідомляє прес-служба Житомирської єпархії.

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив чин освячення храму на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» в селі Левків Житомирської єпархії.

Храм було побудовано після захоплення представниками “ПЦУ” місцевого Свято-Преображенського храму. Проте релігійна громада не розпалась і залишилась вірною канонічній УПЦ, спромігшись при цьому збудувати новий храм.

Після чину освячення владика звершив першу святкову Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужив благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, настоятель парафії та духовенство, що прибули на молитву.

Після завершення богослужіння владика Никодим привітав настоятеля, духовенство та всіх богомольців із визначною подією – освяченням нового храму. Архіпастир побажав процвітання парафії, а настоятелю нести із ревністю послух Пастиря Церкви Христової.

Просмотров: (15)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *