Громада с.Нуйно – Зеленському: Якщо у вас є любов до людей – допоможіть нам

У Нуйно є два храми – Свято-Преображенський і Свято-Покровський. Однак обидва храми, при активній підтримці влади, захопили представники ПЦУ.

Віряни села Нуйно Камінь-Каширського району, що на Волини, у яких прихильники ПЦУ відібрали обидва храми, звернулися до Президента України Володимира Зеленського з проханням захистити їх право на свободу віросповідання. Відео було опубліковано на YouTube-каналі «Перший Козацький».

У Нуйно є два храми – Свято-Преображенський в центрі села і Свято-Покровський на території сільського кладовища. Однак обидва храми, при активній підтримці влади, захопили представники ПЦУ.

У своєму відеозверненні віряни Української Православної Церкви розповіли Президенту про те, що вони близько 30-ти років збирали гроші на ремонт цих храмів, «збирали все на благо Церкви».

Однак, як каже одна з парафіянок, «тепер нас вигнали з храму! Ми нікому не потрібні! Молимося в хаті. Дітки наші непритомніють, в хаті тісно і дуже жарко, людям стає погано».

Тому віряни вирішили звернутися до Володимира Зеленського з проханням про допомогу: «Допоможіть нам як глава держави, як Президент! Якщо у вас є хоч трохи любові до нас, до людей. Якщо у вас є хоч трохи страху Божого! Допоможіть нам! Влада сільська нас ненавидить! Ми далі не можемо так жити! Допоможіть нам!».

Просмотров: (27)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *