У Луці-Мелешківській провокатори заявили поліції про трупи в храмі

Провокатори з “ПЦУ” на чолі зі «священником» Віктором Чверкуном викликали поліцію до Спасо-Преображенського храму в селі Лука-Мелешківська Вінницької області, повідомивши про трупи, які нібито знаходяться там. Інцидент стався наступного дня після чергової проваленої спроби захопити храм силою, передає прес-служба Вінницької єпархії.

«Уже традиційно в темний час доби, прихопивши з собою десяток поплічників, Чверкун приїхав до храму, де, як і минулого разу, намагався потрапити всередину, – повідомили в єпархії. – Але, напевно, розуміючи, що чергова спроба виламати двері знову призведе до виклику правоохоронців, перед якими непрохані візитери знову матимуть блідий вигляд, невдаха претендент на настоятельство вирішив схитрувати: заїжджі молодики самі викликали поліцію, повідомивши при цьому, що в закритому храмі знаходяться… два трупи».

Втім, відзначили в єпархіальній прес-службі, хитрість не спрацювала: правоохоронці відразу ж зв’язалися з настоятелем протоієреєм Василієм Альмухамедов, який повідомив їм, що всі люди, які знаходяться в храмі, живі і здорові, а також організував телефонну розмову з людиною, що чергує в храмі.

В результаті провокаторам знову довелося пояснюватися з поліцією, при цьому Чверкун переконував, що цього разу збирався «відслужити вечірню».

«Непереконливі пояснення дивних “прочан” свідчать лише про те, що або керівництво Вінницько-Барської єпархії ПЦУ вже не здатне вгамувати свого відчайдушного клірика, або, усвідомлюючи непохитність віруючих Луки-Мелешківській в захисті свого храму, рейдери вирішили поставити провокації на потік», – зазначили у Вінницькій єпархії УПЦ.

Нагадаємо, увечері 27 жовтня близько 20-30 молодих людей на чолі з «кліриком» ПЦУ Віктором Чверкуном в черговий раз спробували захопити храм УПЦ, однак правоохоронці, які приїхали на місце інциденту, перешкодили їм це зробити. Вранці 28 жовтня Чверкун викликав похилого віку настоятеля Спасо-Преображенського храму на розмову до сільради, захопивши з собою з десяток активістів. Після розмови, під час якої на протоієрея Василія тиснули, священнослужителя заблокували в приміщенні сільради.

Просмотров: (8)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *