“ПЦУ” в Мащі заперечує свою причетність до правопорушень

“Клірик ПЦУ” стверджує, що члени його громади не причетні до залякування настоятеля і прихожан Свято-Іоанна Богословської церкви в селі Маща.

“Ієрей” Іоанн, який очолює прихильників “ПЦУ” в селі Маща Костопільського району Рівненської області заявив, що звинувачувати зловмисника, не впіймавши його на місці, не можна, а тому активісти організації Епіфанія Думенка ні в чому не винні. Про це він розповів в інтерв’ю виданню  «Рівне1».

Попри заяви православної громади, «ієрей» стверджує, що з боку “ПЦУ” ніякого протистояння не було, бо храм, згідно з документами, належить його громаді, в якому вони і служать.

«Провокацій з нашого боку теж не було, – каже розкольник. – Вікно розбите, будинок закиданий яйцями. Факт є фактом, але ми до цього ніякого відношення не маємо. Можна різні версії озвучувати, але звинувачувати, не впіймавши, не можна. Приїжджала поліція, яка все зафіксувала, нам ніяких звинувачень не висунули, бо ніяких доказів, що це зробила громада ПЦУ або її настоятелі, немає».

Коментуючи те, що відбувається в селі виданню «Суспільне.ua», він звинуватив настоятеля православного храму протоієрея Данила Ільницького в тому, що він сам розбив вікно у своєму будинку.

«Цей священник [протоієрей Данило, – Ред.] підливав собі у двір якусь там рідину, говорять, що минулої ночі, або коли там вікно розбили. Не сумніваюся, що це він сам собі і розбив, щоб зробити з себе мученика, як вони і вміють це робити», – заявив глава громади “ПЦУ” в селі Маща.

Раніше СПЖ писала, що 22 і 23 лютого 2020 року в селі Маща Костополського району прихильники ПЦУ намагалися залякати настоятеля і прихожан Свято-Іоанна Богословської церкви, вибили вікно в будинку священнослужителя і закидали яйцями будинок, де молиться громада УПЦ.

Церковний конфлікт в селі Маща триває вже близько року. За цей час прихильники ПЦУ неодноразово здійснювали дебоші в селі, не тільки розбиваючи вікна, але і б’ючи людей. Поліція жодного зловмисника не притягнула до відповідальності.

Просмотров: (24)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *